Search
недела 5 јули 2020
  • :
  • :

Атиџе од „Медена земја“ ги отвори вратите од својот нов дом, па прозборе за љубовта!

Македонија

Заболени
6,932
Мртви
334
Излечени
2,987
Активни
3,611
Last updated: 05/07/2020 - 09:17 (+02:00)

Атиџе Муратова која што јавноста ширум светот ја запозна преку документарниот филм „Медена земја“ каде таа беше главна хероина, деновиве во својот нов дом во село Дорфулија ја угости екипата на „Бекстејџ“.

Пред камерата на естрадниот телевизиски магазин Атиџе зборуваше за својот живот, пчелите, новата куќа, но и љубовта.

Што се откри Атиџе погледнете во видеото во продолжение:

loading...