Search
недела 7 јуни 2020
  • :
  • :

Баму ја значи власта појќе чита доказ од опозицијата е ова е успех

Македонија

Заболени
2,915
Мртви
151
Излечени
1,640
Активни
1,124
Last updated: 07/06/2020 - 04:31 (+02:00)

Mejl do Dokaz od Bitola>

абе комедии прашвам вемереовците абе вие читате доказ и ми викат секој ден ај што читат абе се плашат да не излезат со некој скандал хихих што значи власта појќе чита доказ од опозицијата е ова е успех туку ова пругата Битола Лерин да ја видиш 200 метра нема пруга кај заминаја парите ништо не е непраено криминал до даска со тие бугарите уште 3 години не можат да ја напрат резили поздрав

Informacija od REK…obezbeduvanjeto vnatresno pod uprava na Oliver Ninja gi ima pod kontrola turbinite so papofki..tvrdi deka gi cuvat od teroristicki napad pod komandaa na DBK…prasale vraboteni vo mvr. Pojma nemat…nesto e matno …isoitaj i da objavime..coekot e nas i stoi zad ova…sigurno..pozz Papovka, pap poluavtomatska puska

loading...