Search
петок 3 јули 2020
  • :
  • :

Боки 13: Јас сум невработен студент – ЗА ГРЕОТА, а со Вилма заедно пиевме по кафани

Македонија

Заболени
6,787
+162
Мртви
328
+7
Излечени
2,876
Активни
3,583
Last updated: 03/07/2020 - 22:01 (+02:00)

Бојан Јовановски пред судот се изјасни дека е невработен, студирал и немал имот на негово име.

Пред судиите рече дека  не е вработен, нема имот и рече дека студирал.

Иако бараше да се одложи судењето, сепак по лекарскиот преглед му беше даден дијазепам и остана на судење.

Тој и Катица Јанева не чувствуваат вина, додека Кичеец го призна делото.

#Рекет #Боки13 : Колку што сум седел во ресторант со второ обвинетата, толку сум седел и со обвинителката (#Русокоска)

Боки тврди дека се пијанчел со Вилма Рускоска по кафани…заедно бркале дечковци.

loading...