Search
сабота 30 мај 2020
  • :
  • :
Најнови Вести

Браќа близнаци кои се ожениле со сестри близначки имаат деца кои неверојатно си личат (ФОТО)

Македонија

Заболени
2,164
+35
Мртви
131
+5
Излечени
1,535
Активни
498
Last updated: 30/05/2020 - 17:17 (+02:00)

На фотографијата можете да видите двајца браќа близнаци кои се ожениле со сестри кои исто така биле близначки. И двата пара имаат дете, а нивните деца си личат уште повеќе!

Прекрасно!

Foto: Reddit
loading...