Search
четврток 28 мај 2020
  • :
  • :
Најнови Вести

Брату лом сум ми се спие вчера онаа сум ја искршил

Македонија

Заболени
2,077
+38
Мртви
121
+2
Излечени
1,486
Активни
470
Last updated: 28/05/2020 - 23:32 (+02:00)

♂️Брату лом сум ми се спие вчера онаа сум ја искршил. Искршил брат. Нели од ваму отидовме право у станчено у Дром шо го делиме со Црни хахаха јебодром шо го викаме хахаха да знае тој стан да збори брат. Влагаме од врата грабање абе 4 саати брат од кај ми дое таа енергија не знам оваа ми вика браво свака част јас боље нешо неам видено абе брат одвај стана да си оди нозе ја болеа и се тресеа. Сабајле ја барам уште спие…до задутре ќе одмара брат јас ти кажуем хахаха вие вчера суво а? Хехехе
♀️Значи си отидовме од ваму, ме однесе негде у некој стан и као нешо пијачка и почнуеме нешо јас уше несоблечена овој готов. Го глеам не ми се верува му викам за ова доаѓав до тука? Ми вика уморен сум извини не знам шо ми е првпат вака. Се облеков си фатив такси си отидов. Сабајле ѕвонеше не му дигнав.

loading...