Search
петок 3 јули 2020
  • :
  • :

БРАВО ЗА УРБАН БУРГЕР, АЈДЕ И ДРУГИ РЕСТОРАНИ И КИОСЦИ ЗА БРЗА ХРАНА СЛЕДЕТЕ ГО ПРИМЕРОТ

Македонија

Заболени
6,787
+162
Мртви
328
+7
Излечени
2,876
Активни
3,583
Last updated: 03/07/2020 - 22:17 (+02:00)

Фотографија на Urban Burger Bar.Фотографија на Martin Andonoski.

И официјално повелете на Бесплатна храна помогнете на некој донесете го
Локација Рузвелтова 63а локал Урбан Бургер Бар

Фотографија на Urban Burger Bar.

loading...