КолумниТОП

Дали Томе Христоски ќе престани безпотребно да клевети, навредува и омаловажува?!

Крушевскиот Тричкоски го допре дното...можеби ќе објасни за што ќе се наменат парите што се обезбедени за манифестацијата???А,башка тоа што цела година плата земаа за по кафичи...

Македонија

Заболени
12,357
Мртви
532
Излечени
8,662
Активни
3,163
Last updated: 14/08/2020 - 04:26 (+02:00)

Дали Томе Христоски ќе престани безпотребно да клевети, навредува и омаловажува?!Или пробува на овој начин да го прикрие срамот што не обезбеди достоинствен пречек за коњаницата?!Срамота е на овој празник што треба да биде симбол на единство, поделбите и навредите да доаѓаат од првиот човек на градот. Знам дека е тешко ова да го разберите, но би Ве замолил да се потрудите и ако не покажувате почит кон овие луѓе, барем не ги навредувајте. Нека е вечен Илинден и борбата за Македонија!

Никола Зисов фб статус

Фотографија на Никола Зисов.

loading...
Види повеќе

Поврзани вести

Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker