Search
четврток 9 јули 2020
  • :
  • :

Џабе Илче дрндаш за Боки 13 не те сакаше он тебе со Диме Спасов се пердашеше

Македонија

Заболени
7,572
+166
Мртви
362
+3
Излечени
3,624
Активни
3,586
Last updated: 09/07/2020 - 23:16 (+02:00)

Кога и да свртам на ТВ-24 Илче зборува за Боки 13 или заљубен или љубоморен🤔

ilce djabe drndas za boki ne se palel na tebe prasaj go dime ministerceto ke ti kaze

loading...