Search
среда 3 јуни 2020
  • :
  • :
Најнови Вести

Ексклузивно, Христијан Мицковски си го следел и баџанакот, ама и еден куп други вмровци!!!

Македонија

Заболени
2,391
Мртви
141
Излечени
1,595
Активни
655
Last updated: 03/06/2020 - 10:17 (+02:00)

Kако што најавивме

ТУКА

Дел од извештајот број 5 доставен до Христијан Мицковски од екипата за следење при ВМРО ДПМНЕ или по нашки ПАРАПОЛИЦИЈАТА НА ПАРТИЈАТА:

 

loading...