Search
петок 3 јули 2020
  • :
  • :

ЕКСКЛУЗИВНО КАТИЦА ЈАНЕВА ВО ИЗЈАВА ЗА НАШАТА ТЕЛЕВИЗИЈА ИСКАЧА ОД СТАНОТ И ОДИ НА СУДЕЊЕ

Македонија

Заболени
6,787
+162
Мртви
328
+7
Излечени
2,876
Активни
3,583
Last updated: 03/07/2020 - 21:16 (+02:00)

Јанева, овој пат без маска

Janeva kësaj radhe pa maskëЈанева, овој пат без маска

Gepostet von Klan Macedonia Television am Dienstag, 3. Dezember 2019

loading...