Македонија

Фејк анкета на Тим институт како обид да се покаже дека СДСМ има поголема поддршка од граѓаните

Македонија

Заболени
12,357
Мртви
532
Излечени
8,662
Активни
3,163
Last updated: 14/08/2020 - 03:56 (+02:00)

Продолжува валканата игра и ширењето лажни власти во полза на власта во предизборниот период.

Фејк анкета на Тим институт како обид да се покаже дека СДСМ има поголема поддршка од граѓаните
loading...
Види повеќе

Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker