ЗанимливостиТОП

(ФОТО) Аналитичарот Петар Арсовски на езерски брифинг со Николовски, Забрчанец и Маричиќ

„Независниот“ аналитичар Петар Арсовски, кој во јавноста грчевито ги брани политиките на СДСМ и власта деновиве е забележан на ручек на охридското крајбрежје со високи функционери на владеачката партија.

Македонија

Заболени
12,357
Мртви
532
Излечени
8,662
Активни
3,163
Last updated: 14/08/2020 - 03:56 (+02:00)

На ручекот е фотографиран Арсовски во друштво генералниот секретар на СДСМ, Љупчо Николовски и бившиот советник на Зоран Заев, Маријан Забрчанец, Бојан Маричиќ и поранешниот вработен во американската амбасада, Дејвид Стивенсон.

(ФОТО) Аналитичарот Петар Арсовски на езерски брифинг со Николовски, Забрчанец и Маричиќ

loading...
Види повеќе

Поврзани вести

Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker