Search
понеделник 13 јули 2020
  • :
  • :
Најнови Вести

ФОТО ГАЛЕРИЈА: СВЕЧЕНО ОТВОРАЊЕ НА ФЛАМИНГО КАЗИНО ВО ХОТЕЛ МЕРИОТ

Македонија

Заболени
8,111
Мртви
382
Излечени
4,203
Активни
3,526
Last updated: 13/07/2020 - 09:31 (+02:00)

Погледнете каква беше атмосферата на отворањето на казиното Фламинго во хотелот Мериот во Скопје.

loading...