Search
четврток 28 мај 2020
  • :
  • :
Најнови Вести

ФОТО: Гугл камерата ги снимила додека имале секс – пар стана хит на интернет

Македонија

Заболени
2,077
+38
Мртви
121
+2
Излечени
1,486
Активни
470
Last updated: 28/05/2020 - 23:47 (+02:00)

Двајца млади љубовници од Тајван не се ни надевале дека ќе станат интернет сензација и тоа после обидот да водат љубов на една улица, среде пустелија.

Имено, сосема случајно тие биле снимени од Google Street View камерата, после што завршиле на интернет и тоа голи.

Иако Гугл рекоа дека ќе ги отстрануваат сите голи фотографии од своите карти, не ја остраниле оваа фотографија на патото Шантаин, во близина на градот Таичунг.

Фотографијата веројатно би останала незапаметена, да немало корисник на Гугл кој ја воочил и ја споделил на социјалните мрежи.

loading...