Search
вторник 7 јули 2020
  • :
  • :

(ФОТО) КАРЛЕУША „ХАРД КОР“ ЗА НОВИТЕ КАНДИДАТИ НА „ЅВЕЗДИТЕ НА ГРАНД

Македонија

Заболени
7,244
+120
Мртви
351
+5
Излечени
3,324
Активни
3,569
Last updated: 07/07/2020 - 20:31 (+02:00)

Новата сезона на Ѕвездите на Гранд штотуку започна, а како и до сега на самиот старт најголемо внимание привлекува Јелена Карлеуша.

Пејачката им дојде на новите кандидати во тексасна јакна, градник и шорцеви,во комбинација со познатиот бренд „Гучи“.

 

loading...