Search
среда 8 јули 2020
  • :
  • :

(ФОТО) Кога човек од 45 години ќе се заљуби во 25-годишна: Дали љубовта е слепа?

Македонија

Заболени
7,244
Мртви
351
Излечени
3,324
Активни
3,569
Last updated: 08/07/2020 - 13:47 (+02:00)

Актерот Леонардо Дикаприо својата девојка Камила Морон ја води на планински врвови и елитни ски-центри, но и на модерни летувалишта. Каде и да се појават, папараците ги следат, бидејќи нивните фотографии вредат многу.

Додека Камила своето манекенско тело го облекува во провокативни бикини, актерот без проблем го покажува својот стомак и вишокот килограми. Изгледа дека тоа не му смета ни нему, ни на неговата девојка.

Разликата во годините меѓу заљубената двојка најмногу им смета на обожавателите на популарниот актер, бидејќи не им е јасно зошто Дикаприо го привлекуваат двојно помлади девојки, поради кои изгледа крајно неодговорно.

Пред Камила, Леонардо се забавуваше со Бар Рафаели и Нина Ангдал. Со двете манекенки раскина откако наполнија 25 години. Сите се запрашуваат дали истата судбина ја чека и Камила?

loading...