Search
понеделник 25 мај 2020
  • :
  • :
Најнови Вести

ФОТО: Семејна прошетка на Водно

Македонија

Заболени
1,978
Мртви
113
Излечени
1,422
Активни
443
Last updated: 25/05/2020 - 10:47 (+02:00)

За нив не важат мерките, па можат колективно да шетаат на Водно, во непосрена близина на Свети Пантелејмон. Фотографиите се снимени денеска напладне.

loading...