Search
вторник 26 мај 2020
  • :
  • :

Фотографии со експлицитна содржина на Меган го разнишаа кралството на Кралицата Елизабета

Македонија

Заболени
1,999
Мртви
113
Излечени
1,439
Активни
447
Last updated: 26/05/2020 - 06:02 (+02:00)

Кризата во кралското семејство на Англија има дебела позадина .Кралицата Елизабета никако не може да се помери со некој испади на Меган Маркел , посебно од некои експлицитни фотографии ,а кој фотографии си ги правела самата Меган Маркел.Фотографиите на големо се вртат на социјалните мрежи, но се појавува и фоторграфија ан Прицот Чарлс ,на која братот на Хари ,му ги покажува фотографиите од Меган Маркел.

 

По одземањето на титулата и барањето да ги вратат трошоците за поправка на куќата на принцот Хари и Меган Маркл, кои се платени со јавни пари, британската кралица Елизабета продолжила да им ги скратува задоволствата и луксузите.

На Меган ѝ е одземен накитот од кралската колекција, вклучително и прстенот со син камен кој го доби како подарок откако се омажи за принцот Хари.

    

loading...