Живот

ГОДИНИ МИНАХА, ГОДИНИ НА РЕЖИМ И НЕШТО НАЛИК НА ТОА…НИЗ СКРИНОВИ

Македонија

Заболени
12,515
+158
Мртви
535
+3
Излечени
9,030
Активни
2,950
Last updated: 14/08/2020 - 18:26 (+02:00)

РЕЖИМСКИ МАЧИЊА НЕКОГАШ И СЕГА, СЕКОЈ СИСТЕМ САКА МАЧИЊА КОИ ПРЕДАТ, КОИ ДАВААТ ПРЕДАХ ПОСЛЕ НАПОРНАТА БОРБА КОГА СИ ВЛАСТ, И ГИ ЈАДЕШ МАЧИЊАТА СО СЛАСТ…

loading...
Види повеќе

Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker