Search
сабота 6 јуни 2020
  • :
  • :

ГОРАН МИЛЕВСКИ Е ПРВ НА КОЛОНАТА, ДАЛИ ЛДП ЌЕ ОДИ СО ВМРО ДПМНЕ???

Македонија

Заболени
2,915
+125
Мртви
151
+2
Излечени
1,640
Активни
1,124
Last updated: 06/06/2020 - 18:17 (+02:00)

Фотографија на Filip Angelov.

ЦИЦАЧИ

loading...