Search
среда 3 јуни 2020
  • :
  • :
Најнови Вести

Груевски има Едипов комплекс, мама ја спомна а ќерките и Боркица, не ама ако Боркица си најде капаче…

Македонија

Заболени
2,391
Мртви
141
Излечени
1,595
Активни
655
Last updated: 03/06/2020 - 11:02 (+02:00)

(ПРВ ДЕЛ) Мега-интервју со Никола Груевски!

Никола се жали Цаци сармица му сецнала пола интервју

(ПРВ ДЕЛ) Мега-интервју со Никола Груевски!

(ПРВ ДЕЛ) Мега-интервју со Никола Груевски!

Gepostet von infomax.mk am Sonntag, 10. Februar 2019

loading...