Search
четврток 9 јули 2020
  • :
  • :

Груевски си остана на верен на традицијата на новинари кои не му се секси не им одговара па макар и унгарски биле

Македонија

Заболени
7,572
+166
Мртви
362
+3
Излечени
3,624
Активни
3,586
Last updated: 09/07/2020 - 22:46 (+02:00)

НЕ МУ ЗАМЕРАЈТЕ НА ОВОЈ ПРОИЗВОД НА ИНЦЕСТ Е ЧОВЕКОТ Е ВО ДЛАБОКА И ТЕШКА ПСИХИЧКА СОСТОЈБА БОЛЕН Е ПО ЦИЦКАТА НА БАБА НАДА

loading...