Search
среда 27 мај 2020
  • :
  • :

ИФТАР НА ДИЖОНСКА ВО ЧАИР

Македонија

Заболени
2,039
+25
Мртви
119
+3
Излечени
1,470
Активни
450
Last updated: 27/05/2020 - 14:16 (+02:00)

Фотографија на Владимир Карапетров Македонски.

loading...