Занимливости

ИСПРДОЦИТЕ НА ЗОКИТА СЕДАТ ВО ОБЈЕКТ КОЈ ТРЕБАШЕ ДА СЕ РУШИ, АМА ГО ПОШТЕДИЈА НИВЕН Е

Аналитичарот Петар Арсовски на езерски брифинг со Николовски, Забрчанец и Маричиќ

Македонија

Заболени
12,357
Мртви
532
Излечени
8,662
Активни
3,163
Last updated: 14/08/2020 - 04:56 (+02:00)

Бандава испрдоци на ЗЗ седат во ресторан Далга ДИВОГРАДБА која требаше да се отстрани, ами не е ова Нефи од ДУИ ова се нашите од седесе?

loading...
Види повеќе

Поврзани вести

Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker