Search
вторник 26 мај 2020
  • :
  • :

Ја однел љубовницата на меч на Барселона, камери ги фатија како се бакнуваат

Македонија

Заболени
1,999
Мртви
113
Излечени
1,439
Активни
447
Last updated: 26/05/2020 - 05:31 (+02:00)

Еден навивач на еквадорскиот тим Барселона одеднаш стана светски популарен откако се најде во ситуација во која не би сакал да биде ниеден маж.

Прво се одлучил на еден необјаснив потег – да ја однесе својата љубовница на стадион, пред 30 илјади навивачи и тоа на дуел на Барселона Гвајакил и Делфина. Пред почетокот на мечот, додека двајцата се бакнувале, случајно биле фатени и покажани на KissCam.

🌺𝑹𝑨𝑪𝑯𝑬𝑳🌺@RMata0312

That awkward moment your being put on the kissing cam but that’s not your wife…😳🤦🏼‍♀️🤣😂😅🤷‍♀️

Embedded video

542 people are talking about this

Кога навивачот се видел на големиот екран, едноставно пропаднал во земја што може да се види од неговата реакција. Медиумите во Еквадор го идентификувале преку социјалните мрежи и заклучиле дека е во брак, а девојката со која бил на фудбал му е љубовница.

loading...