Search
среда 8 јули 2020
  • :
  • :

Каде и да се одлучите да го поминете викендот не заборавајте да го наполните резервоарот на бензиските станици на Gulf

Македонија

Заболени
7,244
Мртви
351
Излечени
3,324
Активни
3,569
Last updated: 08/07/2020 - 13:32 (+02:00)

Продолжениот викенд и убавото топло време се доволен поттик викендот да го поминете надвор од градот.

Каде и да се одлучите да го поминете викендот не заборавајте да го наполните резервоарот на бензиските станици на Gulf и викенд авантурата може да започне.

Фотографија на Supertrade.

loading...