Search
среда 3 јуни 2020
  • :
  • :
Најнови Вести

Како сопственикот на куќа покрај плажа си го решил проблемот со пијаните туристи кои ноќно време се олеснуваат во неговиот двор

Македонија

Заболени
2,391
Мртви
141
Излечени
1,595
Активни
655
Last updated: 03/06/2020 - 11:02 (+02:00)

 

loading...