Search
среда 3 јуни 2020
  • :
  • :

Category: Црна Хроника

СИ ИМАЛЕ ДОЗВОЛА ЗА ПО РИБА, АМА НЕМАЛЕ ЗА ДВИЖЕЊЕ ВО ПОЛИЦИСКИ ЧАС

Ова е вистина не е фејк, ама е брате за смеење ! Денеска во 16 и 30 часот...

Полицијата уапси 3 лица, револтираните граѓани ја блокираа улицата Велат дека полицајците им влегле во двор и ги малтретирале

Live krejt me dal Jashta Gepostet von Lagjeja Hasanbeg-Shkup am Montag, 13. April 2020 Полицијата уапси 3 лица,...

Уште четворица пациенти на Инфективната клиника починаа од корона вирус

Четворица позитивни на опасниот корона вирус починаа на скопската...

Убиство пред клинички, семејна расправа заврши трагично?!

Vrasje para qendrës klinike, zënka familjare përfundon tragjikisht Убиство пред клинички, семејна...

7 РОДНИНИ СЕ ТЕПАЛЕ ВО ДВОР БЕЗ ДА ПРЕКРШАТ ПОЛИЦИСКИ ЧАС, ДВАЈЦА ТЕШКО ПОВРЕДЕНИ

Во масовна тепачка на една фамилија од скопското село Кучевиште во петокот,...

ФАЛЕТЕ ГО ФИЛИПЧЕ ДОДЕКА РАЈАТА УМИРА ПО ДОМА У БОЛНИЦА НЕ ГИ ПРИМАТЕ ЛИ? Во Гостивар и Демир Капија пронајдени двајца мажи починати во нивните домови

Во попладневните часови на 10 април во МВР биле пријавени два смртни случаи...

Хорор во Прилеп: Го испрскал соседот со бензин и го запалил

Едно лице заврши во болница откако по соседска расправија било полеано со...

Мајката која заедно со синот беше пронајдена мртва во Велес, имала коронавирус од декември?

Една од двете жртви на семејството Маноилови, кои беа пронајдени мртви во...

Притворениците во затворот “Шутка” во паника: Ве молиме помогнете ни! Починатиот и Боки 13 се бањаа у исто купатило

Откако вчера во истражниот затвор “Скопје” почина притвореник, заразен со...

Почина 45-годишен скопјанец заразен од корона вирус на пат кон болница

Според дополнителната информација од Институтот за јавно здравје (ИЈЗ)...