Search
понеделник 13 јули 2020
  • :
  • :
Најнови Вести

Category: Колумни

ИДИОТИ од Основен суд Скопје 1 веќе ЧЕТИРИ пати испраќаат ГЛУПИ милицајци да го бараат дома ЧУДОВИШТЕТО од ПЕШТА!

КАЛЧИНКИ ИДИОТИ од Основен суд Скопје 1 веќе ЧЕТИРИ пати испраќаат ГЛУПИ...

Црвенковски, за кого Заев велеше дека го избpкaл, не им даде поддршка на СДСМ на овие избори

Зоран Заев и СДСМ на овие избори ја немаат поддршката од поранешниот...

Христијан Мицкоски? Засега човек без багаж и кој во најтешко време се нафати да биде лидер на таа партија

Платеник Ме плаќал Љубчо и ВМРО НП…. Никогаш и никаде :)( демантирајте ме)...

И последниот општински на Љубе премина во МААК и во коалиција со ВМРО ДПМНЕ

И последниот општински на Љубе премина во МААК и во коалиција со ВМРО ДПМНЕ...

Началничката на Шумска полиција си тера кампања за Љупче,додека планините ги пустошат дрвократци. Анкице кажи нешто за ЈУГО ДРВО од Куманово

Началничке Анкица,зашто не ја обжали првостепената Пресуда за ЈУГО ДРВО и...

Куновска: Марјан Забрчанец е куртон!

Еве што се случува кога на презерватив ќе му дадат да си игра со...

Какви избори правиме сите ние?

Колумна на Габриела Илиевска: Македонија е земја каде датумот за избори се...

Зеколи: Заев својот пород си го мрази не па Албанци ќе сакал!

Арсим Зеколи На Твитер во однос на последната снимка каде ЗЗ си го кажува...

КОЧО АНЃУШЕВ И НЕГОВИОТ ХАРЕМ

NEW WAYS OF PLJAČKA Koga denovive slušate ,,bombi,, i go slušate glasot na opštestveniot štetnik IGOR JANUŠEV, po nesrekjen splet na...

Нова политичка криза во Србија и полициска бруталност

Вчерашниот ден пред српското Собрание, го обележаа низа немири што ги...