Search
вторник 2 јуни 2020
  • :
  • :
Најнови Вести

Category: Колумни

БОБО ЗEMA ФАЛЦ ФАКУЛТЕТ ОД УЧК ПА НЕМАЛО РАДА ДА ИМ ПУШИ НА УЧКИТЕ

Zoran Bozinovski Администратор · пред 3 мин. БОБО ЗАШТИТЕН ДАНОЧЕН ЗАТАЈУВАЧ...

Што и порачаа граѓаните на Шеќеринска, ОТКАКО ЈА ОБЈАСНИ СЛИКАВА СО УЧК

ПРОФЕСОРКАТА АСТЕРУД ДО ШЕКЕРИНСКА: Не Радмила, во голема грешка си и треба...

ТРИПУНОВСКИ ДО НИКОЛОВСКИ: Твојот шеф Заев и брат му Вице кpшea политички час да делат пoткyп и го зaгрозијa здравјето на луѓето

Љупчо, директно твојот шеф Зоран Заев и неговиот брат – Вице, во Струмица...

ДА, МВР ТРЕБАШЕ ДА БИДЕ ПОАЖУРНО: Да го собере Рашковски, волонтерите со хуманитарниот поткуп, ороводците во Чаир и градоначалникот на Гази Баба……

МВР требало да спроведува поголема контрола на терен, вели Филипче, а веднаш...

Македонскиот фолклор – мелем за душа …

Gavrilo A. Miloshevski 27 мај во 20:50 ·  Македонскиот фолклор – мелем за душа … За...

Комисијата на Филипче мора да поднесе одговорност

Црните статистики станаа новата реалност во Македонија. Вчерашните 52 нови...

Имав само 21 години, кога во 2001 година застанав добороволно на браникот на татковината. Заедно со илјадници мои врсници

Во Името на Татковината?! BY PRIKAZNIODBULEVAROT · Имав само 21 години, кога во 2001...

ПАК РИЕЛ ВОЛОТ ОД РАНКОВЦЕ И ПАК НА ГЛАВА МУ ПАЃА СЕ СПРЕМА ОД БИВШИ ЏАНДАР СЕГАШЕН СЕЛОНАЧАЛНИК ДО ИДЕН ПИТОМЕЦ НА ШУТКА ДА Е

Даниел Павловски е со Општина Ранковце. 1 час ·  Почитувани, Од ракав...

ТАСЕВСКИ ГНЕВЕН ИМ ПОРАЧА ДЕКА СЕ ЖИВ ЗИЈАН: Ги повика на прес Филипче и Караџовски да кажат дека заразата е победена

Малку е да се каже дека сте неспособни. Вие сте жив зијан, им порача Сашо...

Владата по паметот на реисот – вирусот е мртов, да живее вирусот!

Не знам за вас, почитувани читатели, но јас не гледам суштинска разлика во...