Search
вторник 2 јуни 2020
  • :
  • :

Category: Колумни

Чекајќи го пикот

Економијата се води по српската “ко преживи, причаче”. Ова, се разбира, не...

. А ние треба да се правиме дека тоа не го гледаме. Зошто? За секој случај, да не се налутат другарчињата од ДУИ.

Goran Mihajlovskisakamdakazam пред 9 мин. А вие мислите дека ние сме глупави? 1....

Ангеловска доби низа закани и навреди за нејзиниот интелект од Заев и си заминa расплакана

До кога ќе го пуштате девојчево дома да си оди расплакано?, напиша...

Нека Ви е честит 25-ти Мај, Денот на младоста !

Gavrilo A. Miloshevski 6 ч. ·  Нека Ви е честит 25-ти Мај, Денот на младоста ! Едно да...

СИТЕ СЕ КОЦКАМЕ ДРЖАВАТА СО НАШИ ПАРИ ГИ ПОМАГА КАЗИНАТА

Спорт лајф е во првите пет компании кои добиле најмногу пари, дури 183.000 евра....

ИМАЛО ВИДЕО…KОСТАДИН КОСТАДИНОВ ВО ГЕЈ АТМОСФЕРА СО ДРУГАРИТЕ НА БОКИ 13 И СО ЗАБРАНЕТИ СУПСТАНЦИ? МА НЕЕЕ НЕМОЈТЕ ТАКА, А?

Naum Stoilkovski пред 5 мин. ·  Гледам струмичкиот измеќар на...

Оваа приказна е вистинита и има живи, вистински актери. Немам потреба , ниту намера да употребувам псевдоними

Frosina Remenski пред 2 мин. ·  🎯 ПРВ ДЕЛ – „ПАРЛАМЕНТАРЕН НАДЗОР“ ПО ПРИБЕ –...

РАСИПАНОСТА НА ОРЦЕ КАМЧЕВ: ПРВО НАЈАВИ ГОЛЕМИ ДОНАЦИИ ЗА КРИЗАТА ПА ГО НЕМАШЕ НА ЛИСТАТА НА ДОНАТОРИ, ПОСЛЕ ЗАРАБОТИ ОД КАРАНТИНИТЕ ВО НЕГОВИТЕ ХОТЕЛИ, ПОСЛЕ ПРОБА ДА ЗАРАБОТИ ОД ФАЛЦ ТЕСТОВИ ЗА КОРОНА ЗА НА КРАЈ ДА ЗЕМЕ ДОНАЦИЈА ОД ДРЖАВАТА ЗА ДА ПОДЕЛИ ПЛАТИ ВО СИСТИНА?!?!

———– Просто е неверојатно колку некои бизнисмени се расипани до...

Ова е олигархија. Ова е заробена економија. Ова е земање од сиромашни, давање на богати

Branimir Jovanovic 1 час Инаку, Кромберг & Шуберт, која сега доби државна помош од 1,2...

РЕМЕНСКА: КАКО ГО „ЗЕЗНАВМЕ“ РАЈНХАРД ПРИБЕ ⁉️

Frosina Remenski е со Frosina Remenski. пред 3 мин. ·  КАКО ГО „ЗЕЗНАВМЕ“ РАЈНХАРД...