Search
среда 3 јуни 2020
  • :
  • :

Category: Македонија

КОЈ БЕ ДОЗВОЛИ ДА СЕ ГРАДИ РЕСТОРАН И СМЕСТУВАЧКИ КАПАЦИТЕТИ ВО НАЦИОНАЛЕН ПАРК ЈАСЕН????

AURORA gradi restoran vo Nacionalen park Jasen Plus smestuvachki kapaciteti Браво зечевиќ

(ВИДЕО) Началникот на АНБ во Битола во улога на партиски шеф на обезбедување

Златко Николовски, началник на Агенцијата за национална безбедност (АНБ) во...

НАЧАЛНИКОТ НА СВР КУМАНОВО ГО ДEМАНТИРАШЕ ТАСЕВСКИ: Чулев не седеше во канцеларија да води политика

За волја на вистината, Чулев неколку пати беше во посета на Куманово. Не...

Кој лаже? Кумот или кумашинот? Имало ли средба на Зекири со раководството?

По објавата денеска дека Мухамед Зекири е позитивен на Ковид-19 се отвори...

Убавата таа на бато: Лукаревска- Не смее да се загрози правото на годишен одмор со избори среде лето

На нашата парламентарна демократија, на нашата економија, но пред се на...

Мухамед Зекири е позитивен на корона вирусот заедно со сопругата и тримесечното бебе

Потпретседателот на СДСМ, Мухамед Зекири, на неговиот фејсбук-профил објави...

Нови 62 заразени со Ковид 19, две лица починаа

Во изминатото деноноќие регистрирани се 62 новозаразени со Ковид 19, што е...

Изјава за медиумите на Спасовски и Лукаревска по одржаната координативна средба на кандидатите за пратеници за ИЕ 2 од коалицијата на СДСМ

Изјава за медиумите на Спасовски и Лукаревска по одржаната координативна...

БЕСНЕЕ КОРОНАТА, ШТИП И ИФТАРИТЕ ПРЕСУДНИ ЗА НОВИ БОЛНИ?

ШТИП 14 СКОПЈЕ 12 ТЕТОВО 9 СТРУГА 4 ПРИЛЕП 3 ГОСТИВАР 3 КУМАНОВО 2 ВЕЛЕС 2 СВЕТИ...

Шекеринска позира пред симбол на УЧК во Кичево, а после се вади

Sanja Galeska 1 час Обично се држам понастрана од политика и воопшто не давам...