Search
петок 3 јули 2020
  • :
  • :
Најнови Вести

Category: Свет

Најбизарно реално шоу: 15 мажи се обидуваат да и направат дете

Се почесто се појавуваат реални шоуа, кои во повеќето наврати ги шокираат...

А КАЈ НАС СПОДЕЛУВААТ КАКО ДА Е НАША Е ЗЕМЈО ИНДИЈО

المغرب اليوم – Morocco Today · 25 јуни 2019 ·  فريق جراحي صيني ينحني بصمت في غرفة...

Претседателот на Мадагаскар: СЗО ни Понуди 20 Милиони Долари Мито ако си го Укинеме Домашниот Лек за Ковид!

Претседателот на Мадагаскар, Андри Рахоелина рече дека единствената...

Европа ја очекува многу топло лето оваа година

Метеоролошкиот сервис „Аку ведер“ објави прогноза за претстојното лето,...

РУСКА МЕДИЦИНСКА СЕСТРА, АБЕ МЕРАЦИ ВАКА НА РАБОТА

ИДНИТЕ ПАЦИЕНТИ НА СЕСТРАТА

По два месеци отворен трговски центар , вработените се изненадија од она што го видоа

Трговските центри во Малезија се отворија по два месеци, а вработените беа...

Во Израел пронајден лек за Ковид-19

Израелскиот институт за биолошки истражувања направи значаен успех во...

Градоначалникот се заканил: Нема секс до 31 октомври, тешко на оној што ќе го прекрши правилото! ВИДЕО

Градоначалникот на сицилискиот град Месина, Каетано Де Лука, познат по...

Корона Вирус: На носилка ставиле лажен пациент па новинарите му прават фотосесија. (Видео)

Различни видеа кружат на социјалните мрежи од целиот свет, со цел да се...

СЕ ЗЕЗААТ СО КОРОНАТА ОДМА СИ ЗАМИСЛУВАМ ДЕКА ПОСЛЕ ПРЕСОТ ВАКА И ФИЛИПЧЕ ИГРА СО ШВАЛЕРКАТА ОД ПОРОДИЛНО

Бизарна снимка од медицински лица кои танцуваат со лажен труп, предизвика...