Search
среда 27 мај 2020
  • :
  • :

Category: ТОП

ОВА ПАРАНОВИНАРИТЕ СУ МАЛО НЕРВОЗНИ

Dusica Mrgja пред 48 мин. ·  Политиканство е кога се кокетира и пазари со верски...

Од утре се укинува полицискиот час

Владата на денешната седница донесе одлука од утре да се укине полицискиот...

НАЈНОВИ ПРЕПОРАКИ: Македонија ги отвора границите на 1 јуни, полицискиот час се укинува

Од 1 јуни се отвораат границите на Македонија, а полицискиот час се укинува,...

ИМАЛО ВИДЕО…KОСТАДИН КОСТАДИНОВ ВО ГЕЈ АТМОСФЕРА СО ДРУГАРИТЕ НА БОКИ 13 И СО ЗАБРАНЕТИ СУПСТАНЦИ? МА НЕЕЕ НЕМОЈТЕ ТАКА, А?

Naum Stoilkovski пред 5 мин. ·  Гледам струмичкиот измеќар на...

Оваа приказна е вистинита и има живи, вистински актери. Немам потреба , ниту намера да употребувам псевдоними

Frosina Remenski пред 2 мин. ·  🎯 ПРВ ДЕЛ – „ПАРЛАМЕНТАРЕН НАДЗОР“ ПО ПРИБЕ –...

ВО СКОПЈЕ НЕКОЈ СЕ РАЗБОЛУВА ОД КОВИД НЕКОЈ ТЕРА ПРАЗНИЦИ НА ОТВОРЕНО И ВО ПОЛИЦИСКИ ЧАС

Отворени продавници и луѓе по улици и паркови, ова е сликата што ја затекна...

НОВАТА ЖЕНА НА РЕИСОТ БИЛА ТАТА МАТА ВО ДУИ

Emine se vika zenskata od Dracevo vrabotena vo J.P Parkovi i Zelenilo 24-годишната Емина Јетиши од Скопје е...

ТЕШКИ ГАЗДИ ЗЕЛЕ МИЛОСТИЊА ОД ДРЖАВАТА ЗА ПЛАТИ, АНЃУШЕВ И КАМЧЕВ, А ОРЦЕ ИМА ЗА БАНЕРИ, А ЗА ПЛАТИ НЕМАЛ

(ВИДЕО) Телма дознава: Кај кои фирми легнале парите од државна помош за...

Семејството Стајиќ, основачи и сопственици на компанијата Gulf Oil во Македонија донираат 1 милион денари за семејството на трагично починатата Емилија Динева

Gulf Oil Macedonia пред 9 мин. ·  Семејството Стајиќ, основачи и сопственици на...

Лазаревска и Таневски од СДСМ на граѓаните им делеа флаери со најважните информации сврзани со корнавирусот

Под мотото: „Првата битка ја добивме“, но борбата не е завршена“, денеска...