Search
недела 5 јули 2020
  • :
  • :

Category: ТОП

15 починати и нови 173 заразени од коронавирус во земјава, БРАВОС ФИЛИПЧЕ, БРАВОС МЕДИЦИНАРИ, БРАВОС НАРОДЕ

Нови 173 заболени од ковид-19 и 15 починати во последните 24 часа се регистрирани...

ЗОКИ ПА КОГА ПЛАНИРАШ ДА СЕ ОТРЕЗНИШ?

Пијан бил кога пушташе бомби Пијан бил кога се колнеше во жицата Пијан бил...

Мендух Тачи за кандидатот за премиер Албанец: Насер Зибери е терорист од 1997 година од Гостивар и Тетово носи волнени чорапи и ѕиври среде лето

Претседателот на Демократската партија на Албанците, Мендух Тачи, во текот...

Треба ударништво во економијата, а не шминка

Колумната на Никола Taсев: Умираат многу пациенти. Страшно! Умираат и...

Кожувчанка ДОО лансира нова производствена линија за лименки!

Кожувчанка ДОО е компанија која секогаш е во чекор со светските трендови,...

Интелектуалноста на Мицкоски го победи пазарџиството на Заев

Првото од серијата најавени предизборни соочувања меѓу лидерите на...

ПИТКА ВОДА ЗА ДОЈРАНЧАНИ, НОВ ЕКО СИСТЕМ ЗА СТАБИЛНО СНАБДУВАЊЕ, ГРАДОНАЧАЛНИК КОЈ РАБОТИ И ОСТВАРУВА, А КУЧКИТЕ СИ ЛАЈАТ

Професорката Каракамишева го обвинила градоначалникот на Дојран дека...

Мицкоски: За разлика од Заев, нема да преговарам за Гоце Делчев

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во текот на вечерашниот...

ДУЕЛ НА ЗАЕВ И МИЦКОСКИ НА ТВ 24

Денеска со почеток во 18 часот и 15 минути ќе се случи првото изборно...

ЛЕНЧЕ РИСТОВА СОЛЗИ РОНИ ЗА СЈО, ДЕНЕС НИ Е ПОСЛЕДЕН ДЕН ОД ЛАПАЊЕТО И РЕКЕТИРАЊЕТО БИЗНИСМЕНИ

Lence Ristoska се чувствува  носталгично. 29.06.2020 година, последниот работен ден на...