Search
недела 5 јули 2020
  • :
  • :

Category: ТОП

Мицкоски: За разлика од Заев, нема да преговарам за Гоце Делчев

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во текот на вечерашниот...

ДУЕЛ НА ЗАЕВ И МИЦКОСКИ НА ТВ 24

Денеска со почеток во 18 часот и 15 минути ќе се случи првото изборно...

ЛЕНЧЕ РИСТОВА СОЛЗИ РОНИ ЗА СЈО, ДЕНЕС НИ Е ПОСЛЕДЕН ДЕН ОД ЛАПАЊЕТО И РЕКЕТИРАЊЕТО БИЗНИСМЕНИ

Lence Ristoska се чувствува  носталгично. 29.06.2020 година, последниот работен ден на...

(Фото) За слугите на фамилијата нe важат законите

За еден од најблиските луѓе на фамилијата не важат ниту законите ниту...

СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ МАМЕТО МАМИНО МУ РАСПЛАКАА НА ЗАЕВ ПО ДЕНЕШНИТЕ БОМБИ

Социјалните мрежи зовреа по најновата аудио снимка со Заев која денес беше...

ЈАВНО ОБРАЌАЊЕ ДО ЗОРАН ЗАЕВ

Како учесник во целиот протестен период со себе го носам само товарот на...

(Aудио) „Маме ќе им eбaм на сите што ќе влезат кај мене во коалиција“, нова бoмбa на кoja се слуша како функционира Заев зад сцената

Нова мега бомба во која се слуша гласот на Зоран Заев, во која вели дека ќе...

ЗА ЛИЦEМЕРИЕТО НА ШЕЌЕРИНСКА, ФБ СТАТУСИ НА ФРОСИНА И КУНОВСКА

Денес, кога ја слушам Радмила во спот, како ни кажа дека ќе се разрешувале...

Дукоски до Кабранов: Јас нудам да се вештачи мојот телефон за да се утврди кој ми се јавил, што вие ќе понудите?

Адвокатот на Бојан Јовановски, Сашо Дукоски, реагира на текстот на...

ЗОРАН ЗАЕВ ГО УКРАЛ СЛОГАНОТ НА НИКОЛА ГРУЕВСКИ ОД 2006 ТА И 2009 ТА МОЖЕМЕ

НЕИНВЕНТИВНОСТ ИЛИ КРАЖБА? СЛОГАНОТ МОЖЕМЕ КОЈ ЗОРАН ЗАЕВ ГО ПРОМОВИРА НА...