Search
среда 3 јуни 2020
  • :
  • :

Category: ТОП

ЗАТВОРЕНИ ОД НЕДЕЛА ОД 11 ДО ВТОРНИК ДО 05 ЧАСОТ

Мицкоски: Го познавам Александар Верушевски, тој е голем патриот

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, на денешната прес конференција,...

Во СЦ Кале ќе играат багери наместо спортисти

Колумна на Никола Тасев: СЦ Кале е одлично смислен спортски комплекс, на...

Ова е приказна за промашени приоритети дизајнирани за ќарот на неколкумина локални шерифи. Приказна за ограбената иднина на Североистокот.

Патувањето во Североисточниот регион ни покажа дека во минатото тука се...

Членот на Антикорупциска Трпеноски родум од Струга: Дамјане шириш фејк њуз за литиите или?

Goran Trpenoski пред 18 мин. ·  Od kade mu e informacijata na Damjan Manchevski deka del od novozarazenite potiknuvaat od...

ЕВЕ КОЛКУ ВИ Е УСПЕШЕН ФИЛИПЧЕ РЕАКЦИИ НА ОБИЧЕН НАРОД

ДЕНЕС 40 Н0ВИ ЗАБОЛЕНИ, А ВИЕ НЕШТО ИЗБОРИ, А?

Венко Филипче 1 мин. ·  Во изминатите 24 часа направени се 549 тестирања, а...

Јордан Камчев, не ти се извинувам! Се гледаме на суд!

Орце Камчев од мене бара извинување кое нема да го добие, затоа што ниту...

Еве го детево пак плаче од болка, увото е потполно затнато но јас немам граѓанско право да го однесам на лекар

Тања Ксена Царовска пред 40 мин. ·  Мене ми е жал вака што изгледа дека пак...

ЗА ДИРЕКТОРОТ НА ЗОО ЧОМБЕ АЛБАНЦИТЕ СЕ ИНДИЈАНЦИ?

Furkan Saliu 1 мин. ·  Чаирчани, памтам добри бевте во изборна кампања, дури ве...