Search
среда 8 јули 2020
  • :
  • :

Category: ТОП

ЕСКЛУЗИВА: Како изгледаше земјотресот снимен од дрон! Поместување на почвата

Значи дронот е статичен се помера земјата гледајте внимателно!

СТРАШНО ИМА ЛИ ЖРТВИ ВО ЗЕМЈОТРЕСОТ?

Тв НОВА: Срушена куќа кај Универзална Паднал бетонски столб..

ЗЕМЈОТРЕС 15:10 ЧАСОТ, 5.1 СПОРЕД рихтер

Апнаа бело лебче и станаа дебели торковци…Политичари и по некој козар

Васил Пишев, струмичкиот пратеник Козарот Миленко со стапчето Ѕинго...

Дали ДУИ и ДПМНЕ се во нова игра наречена ВОЈНА да нема избори? Инцидент на Кодрафура?

Дознаваме дека повторно има игри на границите еве што добивме како инфо, се...

Црна мачка вежба на висок напон во “Bodytec“

Познатата стриптизета Црна мачка ја остави теретаната и почна да вежба во...

Дали преку порталот Мактел на име наводни реклами се ПЕРАТ пари и не се плаќа ДДВ?

Интересна појава на фб многу македонски фирми како банери рекламни стојат...

И Слободен Печат контра Шарените на сдсмовски листи?!

  Jordanka Ivanovska-Joci додаде 3 нови фотографии. Темaвa, пo некoлку денa, јa oтвoријa и...

Талески од куќен притвор распишал конкурс за директор на ЈП „Нискоградба“

Огласот трае до утре – 9 септември. Битолскиот градоначалник Владимир...

Ревизорот откри непријавени работници во Агенцијата за вработување! Влатко директорот изгледа…

Исплатени биле вкупно 643.000 денари (10.000 евра) за ангажирање на хигиеничарки и...