Search
среда 27 мај 2020
  • :
  • :

Category: Топ2

РЕМЕНСКА: КАКО ГО „ЗЕЗНАВМЕ“ РАЈНХАРД ПРИБЕ ⁉️

Frosina Remenski е со Frosina Remenski. пред 3 мин. ·  КАКО ГО „ЗЕЗНАВМЕ“ РАЈНХАРД...

НИНА ПАК ЗА*РАЛА РАБОТАТА, ЕМИ И ЗОКИ СИ НАЈДЕ ЗАМЕНА, ДОСТОЈНА ЗАМЕНА, ИНТЕЛЕКТУАЛНА ЗАМЕНА

Ognen Janeski 1 час : Одамна немам просведочено цинизам и арогантност на...

НАГРАДА ОД 15 ИЛЈАДИ ДЕНАРИ ЗА СИТЕ ВРАБОТЕНИ ВО МВР

Наќе Чулев пред 8 мин. ·  ❗ Благодарност за вработените во Министерството...

ВО ОКТОМВРИ ДЕНАРОТ ЌЕ ДЕВАЛВИРА ДО 75 ДЕНАРИ ЗА ЕДНО ЕВРО, А ПЕНЗИОНЕРИ ДО КРАЈОТ НА ГОДИНАТА ЌЕ ОСТАНАТ БЕЗ ЕДНА ПЕНЗИЈА

Boban Nonkovik се чувствува  загрижено. пред 54 мин. СДС САКА БРЗИ ИЗБОРИ ОТИ ВО...

Тасевски: Сакате брзи избори зашто знаете дека од септември народ ќе излезе на улици

Секој ден има по 30 заразени од 150 или 200 тестирани, уште ќе умираат луѓе, вие...

Сепак Се скратува полицискиот час за викендов, ќе трае од 19 часот до 5 наутро

На состанок на Комисија за заразни болести  предложивме полицискиот час во...

Боки за политичкиот ангажман: Ќе го надминам Јосип Броз Тито сите новинари од 1тв ќе ми бидат секретари

Првообвинетиот во „Рекет“, Бојан Јовановски-Боки 13, на крајот од денешното...

Советникот на Заеб Башановиќ на протест во Србија организиран од Џилас против Вучиќ

Владимир Карапетров Македонски пред 2 мин. ·  Советникот на Заеб Башановиќ...

За Гоцета да не ми говори!

Goce Markov пред 6 мин. ·  Захариевна, Гоце да ти кажи: Бугарскиот двор имаше...

ЗА МАЛКУ ЌЕ ИМ ГИ СКРАТЕА ПЛАТИТЕ НА СДСМОВСКИТЕ ДИРЕКТОРИ, УСТАВЕН ГИ СПАСИ ОД ГЛАД, А ЗОКИ САКАШЕ…АЛИ ЈБГ ЗОКИ АЈ ДРУГИ ПУТ

Vladata ne smee da tolkuva sudska odluka,vladata e dolzna da ja pociituva sudskata odluka i da ne komentira Поведената...