Search
среда 27 мај 2020
  • :
  • :

Category: Топ3

Hе можеш толку да ме дупиш, колку што можам ја да издржам

Народот вели, ‘‘ не можеш толку да ме дупиш, колку што можам ја да...

Здравствен Дом Скопје упатува голема благодарност дo Супертрејд Gulf Oil Macedonia за донацијата на нафтен дериват за возилата на Итната медицинска помош

Vladimir Stajic 19 ч. ·  JZU Zdravstven DOM Skopje-IPSH Shtëpia e shëndetit Shkup 22 ч. ·  Здравствен Дом...

Шилегов со порака до Самсоненко: Да го врати ФК Вардар „чист“, без долгови!

Скопскиот градоначалник Петре Шилегов синоќа како гостин во емисијата...

Скандал: Бате ме прогласи за најдобар пожарникар

Скандал: градоначалникот на Делчево за најдобар пожарникар си го прогласи...

По два месеци отворен трговски центар , вработените се изненадија од она што го видоа

Трговските центри во Малезија се отворија по два месеци, а вработените беа...

AНА БЕ СВЕКРВА ТИ РАТКА ПОАРНА ЛИ Е ОД ТЕБЕ? ПА ЗОКИ НЕА БИ ЈА ПЕРНАЛ ТЕБЕ НЕЈЌЕ…

Јадна Ана Камчева бившиот премиер Зоран Заев би ја пернал свекрва и мајка му...

Зaев ветувaше метлa. А Зaев кoгa си стoел нa збoрoт?!

Нa сдсм членствoтo уште нa Претседaтелските избoри им беше јaснo кoлку е чaсoт. Пo...

ПОЗНАТИТЕ ЛИЧНОСТИ СЕ ЗБОГУВАА СО ДРАГАН ВУЧИЌ: „И НЕ Е СЛУЧАЈНО ШТО ЗАМИНУВАШ НА ИСТ ДЕН СО ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ, ВАСКА ИЛИЕВА, ТИТО… ПОЧИВАЈ ВО МИР ДРАГ ПРИЈАТЕЛЕ„

Оние кои имаа можност да го запознаат подобро Драган Вучиќ, велат дека тој...

ОРИЃАНСКИ КРАДЕЦОТ НА ПЕСНИ ПРОБА ДА СЕ ЈАДЕ СО ГЕРО, ГЕРО МУ ВРАТИ

Branko Geroski пред 48 мин. ·  ДА ДЕБАТИРАМ СО ОРИЃАНСКИ ЗА МАКЕДОНСКАТА ИДЕЈА?! ТОА...

Се претставувал дека е дипломат. Но полицијата од ЕВР Кисела Вода не наседнала

Лицето со иницијали Д.Б. синоќа околу 22 часот е сопрен на улица Бихаќка од...