Search
четврток 9 јули 2020
  • :
  • :

Category: Забава

Ќе му сврти ли грб Касами на Заев по изборите? Најавува коалиција со тој што ќе победи

Со најмалку 6,7 пратеници ќе бидеме дел од владата која ќе успее да добие 61...

Пошо му се смеевте на колегата коа си праша дали може да се реновира за време на пандемијата

Пошо му се смеевте на колегата коа си праша дали може да се реновира за време...

ЦЕЛА ДРЖАВА ИМ СЕ СМЕЕ НА ИНТЕГРА: ВЕТУВААТ ВСЕЛЕНСКА СТАНИЦА И ЌЕ ЛАНСИРАЛЕ САТЕЛИТ!

Попот од Интегра Љупчо Ристовски е ретко видена будалетинка ми личи на оние...

ЉУПЧО НИКОЛОВСКИ: ПОСЛЕ 15 ТИ КОГА ЌЕ ИЗГУБИМЕ ЌЕ СТАНАМ ТЕЗГАР НА ПАЗАР КАКО МОЈОТ ШЕФ ЗАЕВ

ЉУПЧО НИКОЛОВСКИ НОСИТЕЛ ВО ТРОЈКА е свесен дека ќе загуби катастрофално и...

РАДМИЛА ЛАЖГОМАНКЕ ЕДНА ДА СЕ ИЗВИНИШ МОРИ!

На снимката со наслов „Боки 13 со другарките“, се гледа како Шекеринска, во...

Неделковски: Љубовниот пар Фатиме Фетаи и Гаврил Бубевски се позитивни на Корона вирусот.

Љубовниот пар Фатиме Фетаи и Гаврил Бубевски се позитивни на Корона...

Илина коси, Џамбазов снима, а Тијана коментира: Алал вера снашке!

Македонскиот шоумен Игор Џамбазов постојано предизвикува внимание на...

Накова приведена на 15 ти ден од карантин после тоа направила тест, ама не ја пуштиле

Ова аферата со Александра Накова која била приведена ради што немала втор...

Вечер: Заев тврди дека БЕЗ НЕГО МЛАДИТЕ НЕ СМЕЕЛЕ СЛОБОДНО ДА ИМААТ СЕ*КС!!! Тој ги ослободил

Кампањата дава секој ден по некој бисер од претседателот на СДСМ Зоран Заев....

ЗОКИ ПА КОГА ПЛАНИРАШ ДА СЕ ОТРЕЗНИШ?

Пијан бил кога пушташе бомби Пијан бил кога се колнеше во жицата Пијан бил...