Search
петок 3 јули 2020
  • :
  • :
Најнови Вести

Category: Забава

ДРАГАН ПАВЛОВИЌ ЛАТАС СТАНАЛ ЛИЧЕН ФОТОГРАФ НА МИЛЕНКО И ОРЦЕ?

Инфо за оние што знаеле кој сликал и за оние што знаат кој фалел:Знам кој е,по...

КОСТА ВО ПРЕГРАТКИТЕ НА БОКИ 13, Жален крај на една амбиција и кариера која никогаш и вистински не започнала.

Naum Stoilkovski 1 час Антизападниот Коста Костадинов да одговори која е неговата...

АНА БЕ ЕДНО ПРАШАЊЕ ДО ТЕБЕ ОД ТВОЈ ДОБРО ПОЗНАТ И ПРИЗНАТ ПРИЈАТЕЛ ОВАКА НА АЧИК ЈАВНО

Javno prashanje do Ana Kamcheva,dali e vistina deka ima bombi kade shto ona kazuva kako nejzin  partner  i pravel ljubomorni sceni i...

ВЛАДАТА СО НОВ ГАФ ИСПРАЌА КАРИКАТУРИ НА ТРАМП ПО НОВИНАРИ

Нов гаф на Владата. Официјалното Владино соопштение за одржаната...

Одбила понуда за с*кс од директорот – па тој и го упропастил животот

Ама директор да ти каже такво нешто и не личи баш на зафрканција. Еден ден...

ПОРАДИ СИТУАЦИЈАТА И БЛАГОДУШКА Е ЗАБАВНА

Dedomi veke 10 godini je umren ama za site izbori si stanuva redovno si glasa i sega na ovije izbori pak kesi stane da glasuva.a vije...

ЛИЛА ВЕЌЕ Е СТАРА ЗА ЈАВАЊЕ БАРА ДА НЕ ЈА ЈАВААТ И ДА СЕ СИМНАТ

Од видеото на Либертас погледнете како изгледаше новото искуство на...

Еве што ќе ви се случи ако крадете во ЗУР маркети ќе ве вработат како менаџер на маркетот

Сите што ги фатиле како крадат во ЗУР маркети ги лепат на врата како на...

АНА КАМЧЕВА ПРАВИ ЖУРКАААА КАРАНТИНСКА И КАЗНА ПЛАТИЛА И ПРОТЕСТИРА, ПРАВДА ЗА АНА

  Според Брнс, полицијата влегла околу 19 часот и пишала 25 кривични пријави...

ДЕФИНИЦИЈА ЗА СПОНЗОРУША У БЕОГРАДУ

Gepostet von Monia Moko Pljakić am Sonntag, 12. Juni 2016