Search
среда 3 јуни 2020
  • :
  • :

Category: Забава

ДОДЕКА ВИЕ ДРЕМЕТЕ ПО ФЕЈСБУЦИ

КАКВИ СÈ ИНОВАЦИИ ЌЕ ПРОПАДНЕА ДА ГО НЕМАВМЕ ФОНДОТ ЗА ИНОВАЦИИ! Ina Mnogufina 1...

Геро Цар

Геро Цар 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Branko Geroski 1 час ·  Јас мислев дека coitus per popullum е...

AНА БЕ СВЕКРВА ТИ РАТКА ПОАРНА ЛИ Е ОД ТЕБЕ? ПА ЗОКИ НЕА БИ ЈА ПЕРНАЛ ТЕБЕ НЕЈЌЕ…

Јадна Ана Камчева бившиот премиер Зоран Заев би ја пернал свекрва и мајка му...

ОТКРИ ЛЕК ЗА КОРОНАВИРУСОТ: Денес снима видеа што ги објавува на интернет за да преживее

Фчерашни Новости пред 8 мин. ·  ПРОДОЛЖУВАМЕ СО ДОКАЗИ! Денес –...

AНЧИ МА ПА ОВА И ОД МЕНЕ ГО БАРАШЕ СРЦКА ОНА, БАРАЛА И НА БОКИ ТАА САВОВА ТЕ ИЗЕДЕ НА ЖИВОТА

ПА И ФОТКИ НИ ПРАЌАШЕ И НЕ МОЛЕШЕ ДА ЈА ЗЕЗАМЕ НАТАША САВОВА И ДОКТОРКАТА ОД...

МВР: Да не се бега од затвор за време на полициски час

Пара вести На затвореникот од КПУ Идризово со инцијали И.З. му е изречена...

RETRO ФОТО ДОКАЗМ*плуС ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА МВР

И покрај мерките на забрана поради коронавирусот, во Сараево имало приватна...

Напредно македонско семејство, тате во властта. мама во опозиција а јас и бате на школо во странство

AФОРИЗМИ ЗА ВРЕМИЊА КРИЗНИ       – Кај нас најслабо се плаќаат...

Бројките на лото како да ги акнал вирус некој…. Или како броење на фанови на ЛДП……

Na ovaa kombinacija vecerva imase 166 livcinja so 6 pogodoci. Proverete gi i prethodnite nekolku izvlekuvanja, slicni vakvi kombinacii od...

MЕРАКОТ ИМ ШВАЛЕРСКИ

Во таканаречениот шопски, рурален дел на Крива Паланка, поточно во село Огут...