Search
вторник 2 јуни 2020
  • :
  • :
Најнови Вести

Category: Забава

Р Е Ш Е Н И Е за пензионирање на излапени и дрти македонски жигола

Врз основа на членовите 7 и 10 од Правилникот за регулирање на условите за...

НИНА СУПЕРХИК ЗЕМА НА СИРОМАШНТЕ ДАВА НА БОГАТИТЕ

Така стојат работите во Република Аланфордија, каде што Суперхик, оној што...

За хаосот и за тоа што се случува внатре, мораме да почекаме Венко да провери 😊

Дозволете да констатирам дека почнавте многу да заборавате, ај да не речам...

AJ девојката на Орце у Алфа?

 

ТАТКОТО НА РАНКО БУБАМАРА НА 85 ГОДИНИ СЕ КРЕВА НА МУСКУЛИ

Ранко Петровиќ, познат како Ранко Бубамара на својот профил на Фејсбук...

Сите да си напраиме распоред за први мај, за да го искористиме денот до максимум

Lazar Mitrov 1 час ·  Сите да си напраиме распоред за први мај, за да го...

И ЗА КОЈ К БЕШЕ ОВАА АПЛИКАЦИЈА И ЗОШТО ВИ Е ТОЛКУ БИТНА САМО ЕДЕН ГОСПОД ЗНАЕ

 

Ал Капоне направи хаварија кај Зелено пазарче! (ВИДЕО)

Вистинска филмска сцена се одвиваше утрово кај Зелено пазарче во центарот...

УЈП го пломбира УЈП — во Veles, Macedonia.

ЕВЕ ЕДНА КЛАСИЧНА ПАЦИЕНТКА, ЛИДЕ ЛИДЕ ШТО МУ СЕ НУДИ НА ФИЛИПЧЕ, ГО САКАМ ОТИ Е КО ВАНЗЕМАЉАЦ У ТОА СУРАТОТ

Колку што се страшни пресовите на министерот за здравство Венко Филипче, со...