Search
вторник 7 јули 2020
  • :
  • :

Category: Занимливости

Анкета по ТВ дуелот: Мицкоски поубедлив од Заев

По вториот ТВ дуел на лидерите на СДСМ Зоран Заев и на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан...

НАРОД МУ ГИ КИНЕ БАНЕРИТЕ НА ЉУПЧО ГЕН СЕКОТ,НЕ ТЕ САКААТ ЉУПЧЕ, ТРОЈКА Е ПОЛИТИЧКА ПЕНЗИЈА ЗА СДСМ

Ова е грдото лице на македонската политика. Омраза, штета, насилство. Драги...

СПОРЕД ВИЦЕ ЗАЕВ ОВОЈ Е ТОЈ ШТО ТРЕСКАЛ ГЛУПОСТИ…АЈ ВАЖИ

На Јутјуб каналот со име „Вице Мафијашот“ се појави нова аудиоснимка со...

AKЦИЈА ВО БЕНЗИНСКИТЕ НА GULF ВО ТЕТОВО И СКОПЈЕ

Најквалитетен плин по најниска цена на нашите бензински во Скопје и Тетово...

Мендух Тачи за кандидатот за премиер Албанец: Насер Зибери е терорист од 1997 година од Гостивар и Тетово носи волнени чорапи и ѕиври среде лето

Претседателот на Демократската партија на Албанците, Мендух Тачи, во текот...

Кожувчанка ДОО лансира нова производствена линија за лименки!

Кожувчанка ДОО е компанија која секогаш е во чекор со светските трендови,...

ОГУТСКИ ДО ПАЛАНЕЧКИОТ БИЛДЕР

Гоце -Билдер,школски знаеш како се моли 2007г. Кривичната пријава како ти...

ВОА: Правдата не е задоволена ако Јанева е во затвор, а покорумпираните слободни, реагира Асоцијацијата на обвинители во Вашингтон

Додека не се реши случајот на Никола Груевски, нема да се врати довербата во...

ПОСЛЕ ИЗБОРИТЕ ПАК ЌЕ НЕ ЗАТВОРАТ, СЕГА ГЛУМАТ ЛУДИЛО

dali i puštanjeto na granicite I aerodromot e samo poradi izborite zosto site letovi (za mk i od mk) posle 17 se otkazani ??  

Целосна агенда за предизборната кампања. Одбери #обнова!

#ИсправиСеМакедонијо Целосна агенда за предизборната кампања. Одбери...