Search
вторник 2 јуни 2020
  • :
  • :

Category: Занимливости

Чомбе( Галетановски) како лажичето? Директорот на ЗОО НЕ почитува полициски час И НЕ држи растојание

Срам да ти е Чомбе и веЌе не ме прашувајте зашто го хејтам И НЕ МЕ ПРАШУВАЈТЕ...

КАКО МИНЧО ЈОРДАНОВ СИН НА БУГАРСКИ КОДОШ ГО ПОТКУПИ РЕЖИСЈОРОТ НА ФИЛМОТ И ОД ИСТОРИСКИ ФИЛМОТ СТАНА ПОРНИЌ

‎Зоран Буревесник Божиновски‎ до BUREVESNIK 1 час ·  REŽISJOROT Ima istoriski sceni vo filmot TRETO...

Слава за празникот, ама треба да ce знае Бигорски се бугаромани и се луѓе национално неосвестени

Изгреј зора на слободата – Бигорски манастир Владимир Перев, продуцент...

НЕУРОМЕДИКА СТАВИЛА ДОКТОРИТЕ НА МИНИМАЛЕЦ, ЕМИЛ Е МИНИМАЛЕЦ У ГЛАВА ТА ЗАТОА

СПАСОВСКИ: ЕДНА ГОЛЕМА ПРИВАТНА БОЛНИЦА ОВИЕ ДЕНОВИ ГИ СТАВИЛА СИТЕ ЛЕКАРИ...

Америчкава кокошка се понаша ко да е Пендаровски уште малце ќе ни каже дали и со жените да легнеме.Брнс: Останете дома за Велигден и бидете здрави!

кучкарка, е не деца ќе чува мутава е си ужива овака со џеки со двајца џеки и...

Ако се прашувате каде завршуваат отпадоците од храна од Tinex Marketi, тие завршуваат во домовите на оние што направиле онлајн нарачка со достава до дома

Марија Садана 5 ч. ·  Ако се прашувате каде завршуваат отпадоците од храна...

Gulf Oil донира 3 милиони денари на државните институции во борбата против Kовид-19

Gulf Oil донира 3 милиони денари во финансиски и материјални ресурси на...

СРАМОТА! КОМУНАЛНА ХИГИЕНА СОБИРА СМЕТ САМО НА МИНИСТРИ ПРЕКУ РЕД, А ДРУГИТЕ КОГА ТОГАШ. А МОЖЕ И НИКОГАШ

Sobiranje gjubre po naracka. Vo naselba kozle kade sto zivee ministerot za nadvoresni Nikola Dimitrov doagja kamion od komunalna higena i...

СРПЧЕ КАКВИ КОМПЛЕКСИ НОСИШ БЕ ДЕТЕ ТИ. ШТО ТИ СМЕТААТ КЛУПИТЕ КОИ СЕ ЗА ОДМОР. ПА ДА ИМ СТАВАШ ФОЛИЈА?

ГРАНИТ СО ПРОФИТ ОД 3 МИЛИОНА ЕВРА: Страшо Милковски и менаџерите ќе поделат 500.000 евра награда, акционерите ќе се омрсат со 1,5 милиони евра! А НАРОД НЕКА ПАСЕ ТРЕВА

Градежната компанија „Гранит“ нето добивката за 2019 година , во износ од...