Search
понеделник 25 мај 2020
  • :
  • :
Најнови Вести

Category: Живот

Отворени дел од трговските центри: Во една продавница најмногу до тројца купувачи

Дел од трговските центри од затворен тип почнаа со работа, а дел ќе бидат...

НА НАРОД МУ ДОАЃА ПАМЕТ

krusevcanka  

Мери Буџаку: Заев ми нудеше пари, одете во партијата земете колку сакате

Некогашната шарена револуционерка и гласна активистка на СДСМ, Мери...

ОВОЈ И БЕШЕ МАЖ НА НАТАША САВОВА, АМА ЗАБОЛЕЛ И ОНА ГО ШУТНАЛА

АКО НЕ СТЕ ЗНАЕЛЕ ДА ВИ КАЖЕ БАТА ovoj i bese mazz na savova rezziser e ok mnogu ccovek ama imase rak na testisot...

OВИЕ ОД СЛОБОДЕН ПЕЧАТ СТВАРНО БУДАЛИ СЕ СО НАСЛОВИТЕ: Атина, мораш да го издржиш тоа…, хероинскиот живот на нашата спортска легенда

ИДИОТИ ОД ВЕСНИКОТ ХЕРОИНА Е ОНА, А ХЕРОИНЦИ СЕ ВАШИТЕ ГАЗДИ И ВЛАСТА ВО...

ГЛАДЕН СИ? Е АКО ДЕ РАДМИЛА НЕ Е

Vladimir Pingov 2 ч. Сакото на посранава е 1700 евра. Толку е годишна плата на вработен...

(ФОТО ГАЛЕРИЈА) Законот не важи за локалите блиски до Заеви: „Вила парк“ преполна и покрај забраната

Локалот „Вила Парк“ во Струмица, кој важи за омилено место на фамилијата...

(Видео) Мерките и препораките не важат -денес свадба во Велес

Денес во населбата Поток во Велес беше организирана свадба. До нашата...

Луѓетo зaминувaaт oд безидејнoстa нa oвaa трулa Влaст. Тaкa и Дејaн Кaрaнфилoвски зaминa вo Чешкa

Три гoдини темнинa. Три гoдини вербaтa зa пoдoбрo утре ги нaпушти членoвите кoи 25...

ФОТО – ДОДЕКА ВЕЛЕС СТАНУВА ЦЕНТАР НА ОПАСНИОТ КОРОНАВИРУС НОВАТА ДИРЕКТОРКА НА ХИГИЕНСКИ СЛАВИ

Порталот vecer.mk објави скандалозни фотографии од славењето во Центарот за...