Search
понеделник 13 јули 2020
  • :
  • :
Најнови Вести

Кејти Џен пред некој ден ја видовме искезена на скајп. А, вечерва, ја носат дома.

Македонија

Заболени
8,111
Мртви
382
Излечени
4,203
Активни
3,526
Last updated: 13/07/2020 - 10:16 (+02:00)

Кејти Џен пред некој ден ја видовме искезена на скајп.
А, вечерва, ја носат дома.
Браво.
Со задоцнување од еден месец, пророштвото се оствари, дека стварно ќе оди во куќен притвор.

Фотографија на Furkan Saliu.

(Во живо) Катица Јанева од Шутка оди во домашен притвор

(Во живо) Катица Јанева од Шутка оди во домашен притвор

Gepostet von A1on.mk am Dienstag, 19. November 2019

loading...