Search
среда 3 јуни 2020
  • :
  • :
Најнови Вести

Лево-паркинг, десно-влез за итни случаи на хирургија и интерно! Локален шериф!

Македонија

Заболени
2,391
Мртви
141
Излечени
1,595
Активни
655
Last updated: 03/06/2020 - 10:32 (+02:00)

Лево-паркинг, десно-влез за итни случаи на хирургија и интерно! Локален шериф!

#идипратениче

Фотографија на Кочани - мој град.

loading...