Забава

ЉУПЧО НИКОЛОВСКИ: ПОСЛЕ 15 ТИ КОГА ЌЕ ИЗГУБИМЕ ЌЕ СТАНАМ ТЕЗГАР НА ПАЗАР КАКО МОЈОТ ШЕФ ЗАЕВ

Македонија

Заболени
12,515
+158
Мртви
535
+3
Излечени
9,030
Активни
2,950
Last updated: 14/08/2020 - 19:26 (+02:00)

ЉУПЧО НИКОЛОВСКИ НОСИТЕЛ ВО ТРОЈКА е свесен дека ќе загуби катастрофално и си најде професија после поразот и одење во опозиција тој ќе стане тезгар на раноградинарски производи исто како неговиот шеф познатиот тезгар и мафијаш Зоран Заев кој продавал бостан во Србија, чушки и френки и повремено ебел шарени револуционери пошто Ивана не му давала често…

Фотографија на Ljupcho Nikolovski.

текстот е пародија…у британски стил не мора Николовски да се нервира знаеме дека се изнакраде како министер за земјоделие…

Фотографија на Ljupcho Nikolovski.

Фотографија на Ljupcho Nikolovski.

Фотографија на Ljupcho Nikolovski.

loading...
Види повеќе

Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker